TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru – Başvuru Formu ve Yaş Sınırı 2024
 1. Anasayfa
 2. Aile ve Çocuk

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru – Başvuru Formu ve Yaş Sınırı 2024

3

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır? TRT Çocuk’un sevilen yarışma programı Rüzgar Gülü, çocukları eğlendirirken eğiten bir program olmasının yanı sıra yarışmacılara çeşitli ödüller de sunmasıyla hem çocukların hem de ebeveynlerin oldukça ilgisini çeken programlardan biridir.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru

Çok sevilen bu yarışmaya çocuklarının da katılmasını isteyen izleyiciler, özellikle TRT Çocuk Rüzgar Gülü başvuru – başvuru formu ve yaş sınırı konularını merak etmekte ve nasıl başvurulacağını öğrenmek istemektedir.

Rüzgar Gülü yarışmasına katılmak için başvurular yalnızca TRT Çocuk web sitesi üzerinden ve Rüzgar Gülü sayfasından yapılabilmektedir. Yarışmanın başvuru şartları ile birlikte tüm detayları da yine bu sayfa içerisinde yer almaktadır.

Rüzgar Gülü yarışmasına katılmak isteyen ve bunun için hazırlanmak isteyen çocuklar, TRT Çocuk’un Rüzgar Gülü oyun uygulamasını hem Google Play Store hem App Store hem de AppGalery üzerinden indirebilmekte ve oyunun keyfini çıkarırken yarışmaya da hazırlanabilmektedir.

Ayrıca TRT Çocuk web sitesi üzerinden de bu oyunu oynayabilmek mümkündür.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru - Başvuru Formu ve Yaş Sınırı
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru – Başvuru Formu ve Yaş Sınırı

Rüzgar Gülü Başvuru

Rüzgar Gülü yarışmasına çocukları için başvurmak isteyen ebeveynler, özellikle başvuru adımlarını ve başvuru formunu oldukça merak etmektedir. Ebeveynler, sırasıyla şu adımları takip ederek bu yarışmaya başvuru yapabilmektedir.

 • İlk olarak TRT Çocuk https://www.trtcocuk.net.tr/ruzgar-gulu” web sitesine gidin.
 • Ana sayfanın sağ üst kısmından “Arama” butonuna tıklayarak arama motoruna “Rüzgar Gülü” yazıp çıkan seçeneğe tıklayın.
 • Açılan sayfada “Yarışma” seçeneğine tıklayın.
 • Daha sonra sayfada yer alan “Rüzgar Gülü Programı Yarışmacı Başvurusu” seçeneğine tıklayarak başvuru formu alanını açın.
 • Rüzgar Gülü başvuru formu içerisinde sizden çocuğunuz ve sizin hakkında istenen tüm bilgileri ilgili alanlara eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
 • Son olarak “Gönder” butonuna tıklayın.

Rüzgar Gülü başvuru işlemi bu adımlarla oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Başvurunuzu gönderdikten sonra yapılacak değerlendirme sonucunda yarışmaya kabul edilmeniz halinde sizlerle başvuru formundaki iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilmektedir.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Doldur
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Doldur
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Doldur
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Doldur
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Doldur
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru Doldur

Rüzgar Gülü Başvuru Yaş Sınırı

Rüzgar Gülü yarışmasına katılmak isteyen çocuklar ve ebeveynleri özellikle Rüzgar Gülü başvuru yaş sınırı olup olmadığını merak etmektedir. Yarışmaya başvurabilmek için belirli bir yaş sınırı bulunmaktadır.

Rüzgar Gülü yarışmasına 8 yaşından küçük ve 12 yaşından büyük olan kişiler katılamamaktadır. Her ne kadar üst yaş sınırı 12 olsa da bu yarışma çocuklar için hazırlanmış bir yarışma olduğu için genellikle bu yaşlara yakın kişiler yarışmaya çağrılmamaktadır.

Yarışmada özellikle 8 ila 13 yaş arası çocuklar yarışmakta ve bu yaş arasındaki çocukların başvuruları kabul edilmektedir. Kısacası çocuğu 8-13 yaş arasında olan ebeveynler çocukları için bu yarışmaya başvurabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: TRT Çocuk Haberin Olsun Başvuru

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Telefon Numarası

TRT Çocuk Rüzgar Gülü telefon numarası özellikle çocuklarının yarışmaya katılmasını isteyen ebeveynler tarafından oldukça merak edilmektedir. Ancak bu yarışmanın formatı telefon numarası üzerinden aranarak katılma imkanı olan bir format değildir.

Ayrıca yarışma başvuruları telefon üzerinden de yapılmamaktadır. Bu nedenle de TRT Çocuk Rüzgar Gülü telefon numarası bulunmamaktadır. Çocuklarının yarışmaya katılmasını isteyen kişiler, bunu yalnızca TRT Çocuk web sitesinin Rüzgar Gülü sayfası üzerinden yapabilmektedir.

Rüzgar Gülü başvuru formunu doldurup gönderen ebeveynler, çocuklarının yarışmaya çağrılması halinde başvuru formunda belirttikleri telefon numarası üzerinden aranmakta ve bilgi verilmektedir. Ardından ebeveynlere program günü ve saati belirtilmekte ve çocuklar TRT Çocuk stüdyosuna çağrılmaktadır. Kısacası herhangi bir aşamada programın telefon numarası gerekmemektedir.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru - Başvuru Formu ve Yaş Sınırı
TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvuru – Başvuru Formu ve Yaş Sınırı

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Ne Zaman Başlayacak?

TRT Çocuk’un en sevilen yarışma programlarından biri olan ve hem çocukların hem de ebeveynlerin izlerken oldukça eğlendiği Rüzgar Gülü bir süredir aradadır ve bu nedenle pek çok çocuk yarışmanın tekrardan ne zaman başlayacağını merak etmektedir.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü ne zaman başlayacak? Sorusu da bu nedenle sıkça sorulmaktadır. TRT Çocuk Rüzgar Gülü yarışması 1 Kasım’dan itibaren ekranlara geri dönecektir. Çocuklar 1 Kasım’dan itibaren yeniden TRT Çocuk ekranlarında eğlenceli bu yarışmayı izleme şansı bulabilecektir.

Oldukça renkli ve eğlenceli bir konsepte sahip olan ve çocukların ilgisini çeken Rüzgar Gülü, içerisinde birbirinden keyifli yarışmalarla çocukların çok eğlendiği bir programdır. Çocukların yarışmaya başvurarak çeşitli parkurlarda birbirleri ile yarıştığı bu keyifli program 1 Kasım’da ekranlara dönecektir.

 Kısmetse Olur Başvuru

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Katılmak istiyorum

 2. 6 ay önce

  Çok seviyorum bu rüzgar gülü çizgi filmi

 3. 6 ay önce

  Bu çizgi filmmi çooooooooook seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir