Yaşam

Yaşam Nedir ?

Yaşam veya hayat, biyolojik açıdan kimyasal reaksiyonlar ve dönüşüm gibi bazı biyolojik süreçler gösteren organizmaların bir özelliğidir. Sözlükte doğumdan ölüme kadar geçen süre, dirim, hayat gibi anlamlara gelmektedir.

Fakat biz bu kategoride sizlere hayat kalitesini artırmaya yönelik, yaşadığımız ortamları güzelleştirecek, kişisel gelişim ile iç dünyamızı zenginleştirecek yazılar yazmaya çalışacağız. Hayata olumlu bakmayı, mutlu olmayı, planlı yaşayarak verimli zaman geçirmeyi, sosyal yaşamımızı sağlıklı ve güzel hale getirmeyi hedefliyoruz. Yazılarımızı doğruluğu dünyaca kabul görmüş bilgiler ve yazılan kitap, dergi gibi materyalleri okuyarak yazmayı planlıyoruz.

Yusuf Yazar

Çocukluğumdan bu yana bilgisayar ve kitaplara ilgi duydum. Lise yıllarında yazılım, psikoloji, kişisel gelişim gibi konularda uzmanlaşmak için eğitimler aldım. Bu alanlarda bolca kitap okudum ve hala kitap okumaya devam ediyorum. Kırıkkale Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim. Endüstri Mühendisliğinin yanında yazılım ile ilgileniyorum ve e-ticaret uzmanı olarak çalışıyorum. Her zaman öğrenme meraklısı oldum ve öğrendiklerimi yazarak daha iyi kavrayabiliyorum. Bu sebepten öğrendiklerimi Okurdan.com üzerinden paylaşarak başkalarının da bu bilgileri elde etmesini ve onlarda merak uyandırmayı hedefliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu