Antalya Hal Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi 2024
  1. Anasayfa
  2. Bilgi

Antalya Hal Fiyatları

0

Antalya Hal Fiyatları Nedir? Antalya hal fiyatları mevsimine göre değişiklik göstermektedir. Bazen fiyatlar mevsim şartlarının da getirmiş olduğu olağan durumlara göre değişiyor. Genelde Antalya Büyükşehir Belediyesi ve toptancı hali komisyonu tarafından belirlenen günlük fiyatlar bu halde de geçerli olmaktadır. Vatandaşlar özellikle sebze ve meyve halinin güncel fiyatlarını sıklıkla araştırmaktadır. Güncel rakamların yer aldığı hal fiyat listesini bu içeriğimizde görebilirsiniz.

Antalya Hal Fiyatları- Güncel Fiyat Listesi 2024

Antalya her ne kadar turizm kenti olarak görülse de aynı zamanda ülkemizin tarım şehirleri arasında da yer almaktadır. Burada bulunan hal fiyatları da vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaktadır. Hal fiyatları günlük bir şekilde değişebilmekte ve sürekli olarak da güncel tutulmaktadır. Burada bulunan son ve güncel sebze-meyve fiyatlarını sitemiz üzerinden hızlıca inceleyebilirsiniz. Bilindiği üzere sebze ve meyvelerin fiyatları son dönemlerde sürekli artış göstermekte ve vatandaşlarda sürekli ucuz fiyat beklentisi oluşmaktadır.

Antalya hal fiyatları son zamanlarda vatandaşlar tarafından çokça araştırılmaktadır. Sebze meyve halinden alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar fiyat araştırmaları yapmaktadır. Sitemizde hal fiyatlarının güncel halini vermeye çalıştık. Sitemizde yer verdiğimiz ücretler Antalya hal fiyatlarının son güncel rakamlardır. Bununla beraber alışveriş yaparken de bütçe dostu bir şekilde alışveriş planlaması yapmış olursunuz.

Antalya Hal Fiyatları - Güncel Fiyat Listesi
Antalya Hal Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi

Antalya Hal Fiyat Listesi

Market ve manav gibi yerlerin yanı sıra sebze ve meyve halinden alışveriş yapmak son günlerde ülkede yaşanan ekonomik krizden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Bu da şehirdeki güncel fiyatları merak eden vatandaşlarımızın sayısı bakımından her geçen gün arttığı için ihtiyaca uygun bir şekilde içeriğimizi oluşturduk. Bu içerikte aynı zamanda en doğru ücretler hakkında kolaylıkla fikir sahibi olabilir bütçenizi bu hal fiyatlarına göre belirleyebilirsiniz. Buraya gitmeden önce mutlaka fiyat listesine göz atarak hangi ürünleri alıp almayacağınız hakkında da karar alabilirsiniz.

Domates Pembe9 TL
Domates Kokteyl9 TL
Biber Cin16 TL
Biber Kırmızı Kaliforniya10 TL
Biber Kapya12 TL
Biber Üç Burun6 TL
Salatalık7 TL
Kabak Sakız7 TL
Karadeniz Yaprağı3 TL
Kereviz6 TL
Lahana Beyaz3 TL
Limon8 TL
Marul Aysberg6 TL
Marul Kıvırcık3 TL
Nane4 TL
Patates5 TL
Patlıcan6 TL
Pazı4 TL
Roka3 TL
Sarımsak İthal35 TL
Soğan Arpa6 TL
Soğan Yeşil25 TL
Tere5 TL
Turp Beyaz5 TL
Domates Çeri17 TL
Biber Dolma6 TL
Biber Çarliston7 TL
Biber Sarı Kaliforniya11 TL
Biber Sivri6 TL
Brokoli4 TL
Ispanak6 TL
Kabak Bal8 TL
Karnabahar7 TL
Kuzu Kulağı4 TL
Lahana Kırmızı5 TL
Limon Lime80 TL
Marul Düz5 TL
Maydanoz5 TL
Pancar5 TL
Patates Kumpir5 TL
Patlıcan Topak6 TL
Pırasa7 TL
Sarımsak21 TL
Semizotu5 TL
Soğan Kırmızı6 TL
Soğan Kuru5 TL
Turp Kırmızı3 TL
Zencefil:38
Antalya Hal Fiyatları - Güncel Fiyat Listesi
Antalya Hal Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi

İlginizi Çekebilir: Gazipaşa Hal Fiyatları

Antalya Hal Meyve Fiyatları

Antalya’da yaşayanlar tarafından Antalya’nın meşhur ürünlerinden bir tanesi olan muz fiyatlarının haldeki karşılığını da genelde merak etmektedir. Muz fiyatları özellikle kış mevsiminin gelmesi nedeniyle ülkemizde fiyat artışı yaşatan meyvelerden bir tanesi olmaktadır. Kış mevsiminde meyvelere yönelik vatandaşların taleplerinin artması ve yetiştirmenin de genelde az olmasından dolayı fiyat artışı olmaktadır. Bölgedeki muz fiyatları çokça kişi tarafından merak edilmektedir.

Akdeniz bölgesi genelde sebze ve meyve yetiştirme alanlarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Bu kapsamda Anamur ilçesinde yetiştirilmeye devam eden muz ürünü ülkemizin her bölgesine gönderilmektedir. Antalya’da yetişmekte olan muz miktarı yurtiçi tüketicilerine yetiştirilmesi için amaç edinilmiştir. İthal muz fiyatlarının son günlerde çokça artış göstermesinden dolayı vatandaşlar tercihlerini Antalya muzundan yana kullanmaktadır.

Muz Yerli10 TL
Nar10 TL
Portakal Sıkmalık4 TL
Ahududu55 TL
Armut13 TL
Ayva9 TL
Elma Golden8 TL
Elma Starking8 TL
Greyfurt8 TL
Limon8 TL
Mandalina8 TL
Pancar3 TL
Blue Berry15 TL
Muz İthal30 TL
Portakal6 TL
Ananas25 TL
Cennet Hurması9 TL
Avokado12 TL
Çilek21 TL
Elma Grann Smith8 TL
Antalya Hal Fiyatları - Güncel Fiyat Listesi
Antalya Hal Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi

Antalya Konaklı Hal Fiyatları

Antalya hal fiyatları vatandaşlar tarafından merak edilenler genelde araştırmalara konu olabilmektedir. Konaklı hal sebze ve meyve alışverişi yapmak isteyen vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilen yerler içinde bulunmaktadır. Taze sebze ya da meyve alabilmek için vatandaşların ilk durak noktaları Konak ilçesi olmaktadır. Burada özellikle market fiyatlarında yaşanan artışlar nedeniyle vatandaşlar sebze ve meyve alışverişi yapmak için Antalya konaklı halini tercih etmektedir.

Konak ilçesi genelde Antalya’da yaşayan vatandaşlarında tercih ettiği yerler arasında yer almaktadır. Güncel fiyat listesine bakarak sizde Konak hal fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Domates12 TL
Domates Kokteyl:13 TL
Salatalık Silor10 TL
Patlıcan9 TL
Patlıcan Oval13 TL
Biber Acı Çarliston9 TL
Biber Kıl Sivri15  TL
Biber Köy11 TL
Biber Kapya20 TL
Biber Şili Yeşil15 TL
Biber Kampari10 TL
Biber Kaliforniya Sarı:13 TL
Antalya Hal Fiyatları - Güncel Fiyat Listesi
Antalya Hal Fiyatları – Güncel Fiyat Listesi

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir