Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvuru Formu 2023
  1. Anasayfa
  2. Bilgi

Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvuru Formu 2023

0

Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvurusu Nasıl Yapılır? ATV’nin sevilen kadın programlarından biri olan Derya Taşbaşı ile Mutfak Bahane yarışmasına katılmak isteyen aileler nasıl başvuru yapabileceklerini merak etmektedir. Gelin ve kaynanaların yemek birlikte yarıştığı ve gelinlerin yemek hünerlerini gösterdiği bu programa katılmak için başvuru formu doldurmak gerekmektedir.

Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvuru Formu

Derya Taşbaşı ile Atv Mutfak Bahane başvuru formu doldurarak yarışma için başvuruda bulunmak isteyen kişiler, Turkuaz Medya’nın web sitesi üzerinden Mutfak Bahane başvuru formu bölümüne erişerek burada yer alan formu doldurabilmektedir.

Formda kişilerden çeşitli kişisel bilgiler, adres ve iletişim bilgileri istenirken, aynı zamanda kişilerin eşi ve kayınvalidesinin de kişisel ve iletişim bilgileri talep edilmektedir. Tüm bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulmasının ardından bazı soruların da yanıtlanması gerekmektedir.

Başvuru formunda yer alan sorular da yanıtlandıktan sonra kişinin eşi ile ve ardından kişinin hem eşi hem de kayınvalidesi ile çekilmiş bir fotoğrafının sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Tüm bu adımların ardından ilgili metni okuyup kabul kutucuğuna işaretlenmelidir.

Kişiler son olarak “Gönder” butonuna tıklayarak Derya Taşbaşı ile Mutfak Bahane programına başvuruda bulunabilmektedir. Başvurunun sonuçları kişilerin telefon numarası aranarak bildirilmektedir.

Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvuru Formu
Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvuru Formu

Mutfak Bahane Yeni Formatı

İlk olarak yayın hayatına Zahide Yetiş ile başlayan ve ardından Derya Taşbaşı ile devam eden Mutfak Bahane formatı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. ATV’nin öğlen kuşağının sevilen programlarından biri olan Mutfak Bahane yeni formatı oldukça dikkat çekmektedir.

Yarışmada gelin ve kayınvalideler yarışmakta ve mutfakta bir uyum sağlayarak ortak bir ustalık ve lezzet anlayışı göstererek mutfakta ne kadar iyi bir gelin ve kaynana olduklarını ispatlamaya çalışmaktadır.

Yarışmacılar arasında günün kazananı her gün 2 altın kazanmaktadır. Hafta boyunca yarışan gelin ve kaynanaların haftanın son gününde gösterdikleri haftalık performans ile finalde 10 bilezik kazanma şansı bulunmaktadır.

Mutfak Bahane ödül havuzu oldukça fazla olduğu ve hem günde 2 altın hem de büyük finalde 10 bilezik ödül verilmesi nedeniyle pek çok kendine güvenen gelin ve kaynana bu programa katılmak istemektedir.

Her gün yarışmacılara bir menü verilmekte ve yarışmacıların bu menüyü en iyi şekilde hazırlayarak birbirlerinin yemeklerini tanımaları ve günün sonunda en yüksek puanı almaları beklenmektedir. Formatta gelin ve kaynanaların uyumları oldukça önemli olmaktadır.

Mutfak Bahane Yarışmacıları

Mutfak Bahane’de yarışan gelin ve kaynanalar her hafta değişmektedir. Gelin kaynanalar bir hafta boyunca mutfakta en iyi olmak için diğer gelin ve kaynanalarla mücadele etmektedir. Haftanın sonunda final gününde ise haftanın en iyisi 10 bilezik ödülün sahibi olmaktadır.

Her hafta bu yarışmacılar değişmekte ve format bu şekilde devam etmektedir. Mutfak Bahane yarışmacıları programa başvuru formu doldurarak seçilmeleri halinde katılabilmektedir. Programa kayınvalidesi ile katılmak isteyen kişiler, internet üzerinden kolayca başvuru formunu doldurabilmektedir.

Turkuaz Medya web sitesi üzerinden başvuru formunu dolduran ve gönderen gelin ve kaynanalar, programa katılmak için onay almaları halinde aranarak gerekli tüm bilgiler verilmekte ve stüdyoya çağrılmaktadır.

Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvuru Formu
Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane Başvuru Formu

Mutfak Bahane Kurgu Mu?

ATV’nin özellikle ev hanımları tarafından oldukça sevilen programlarından biri olan Mutfak Bahane’nin kurgu olup olmadığı pek çok kişi tarafından merak edilmekte ve Mutfak Bahane kurgu mu? Sorusu sıkça sorulmaktadır.

Kişiler özellikle gelin ve kayınvalidelerin ve hatta kocaların yarışma içerisinde çok yapmacık tavırlar, sözler ve hareketler gerçekleştirdiğini ve programın tamamen kurgu bir şekilde olay yaratarak ve tartışarak reyting kazanmak amacıyla yarışmacılardan bunu istediği düşünülmektedir.

Pek çok izleyici Mutfak Bahane programının kurgu olduğunu ve izlerken bunun çok net bir şekilde anlaşıldığını dile getirirken, bir kısım izleyici de programın kurgu olmadığını savunmaktadır. Yarışmacılar programa herhangi bir ajanstan katılmamaktadır.

Başvuru formu doldurularak yarışmaya aileler çağrılmakta ancak program içerisinde kişilerden bir şeyler istenip istenilmediği bilinmemektedir.

İlginizi Çekebilir: Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru

Mutfak Bahane Son Bölüm

Mutfak Bahane izleyicileri özellikle programın son bölümünü kaçırdıklarında bölümün tekrarını ATV internet sitesi üzerinden izleyebilmektedir. Mutfak Bahane son bölüm, program bittikten kısa bir süre sonra ATV’nin sitesine yüklenmektedir.

Kişiler bu sayede internet tarayıcısı üzerinden “Mutfak Bahane son bölüm” araması yaparak son bölüme ulaşabilmektedir. ATV internet sitesinden “Programlar” > “Derya Taşbaşı İle Atv Mutfak Bahane” adımları takip edilerek son bölüme ulaşılabilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir