Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Formu – Başvuru Nasıl Yapılır? 2023
  1. Anasayfa
  2. Bilgi

Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru

0

Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvurusu Nasıl Yapılır? Türkiye’nin en popüler televizyon programlarından biri olan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” kayıp kişilerin bulunması, çözülememiş cinayetlerin aydınlatılması ve adaletin sağlanması amacıyla büyük bir özveriyle çalışan bir ekip tarafından hazırlanan ve 13 yıldır yayın hayatına devam eden bir programdır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Formu

Özellikle gündüz kuşağının en çok izlenen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’e gerek kendi yaşadığı bir olayın çözüme kavuşması için gerek yarışmaya katılan kişilere bir katkıda bulunmak ve yardım etmek için pek çok kişi katılmak istemektedir.

Müge Anlı ile Tatlı Sert başvuru formu-başvuru nasıl yapılır? Soruları da bu nedenle oldukça merak edilmektedir. Öncelikle programa katılmak için internet sitesi üzerinden bir başvuru formu bulunmamaktadır. Bunun yerine kişiler çeşitli iletişim kanalları aracılığıyla programla iletişime geçerek başvuruda bulunabilmektedir.

Bir olay hakkında konuşmak için programa katılmak veya telefon ile bağlanmak için de aynı kanallar aracılığıyla iletişime geçmek gerekmektedir. Müge Anlı başvuru 2023 yılında da pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, Avukat Rahmi Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Şevki Sözen’in eşlik ettiği bu programa katılmak için başvuru telefon hattı, Whatsapp ve mail üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Formu
Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Formu

Müge Anlı Başvuru Nasıl Yapılır?

Müge Anlı başvuru nasıl yapılır? Sorusuna yanıt olarak; Yarışmaya yaşadığı bir olayın çözülmesi için veya bir olayda katılımcılara yardımcı olmak için katılmak isteyen kişiler, bunun için farklı kanallar üzerinden programa katılabilmektedir.

ATV internet sitesinde Müge Anlı başvuru formu bulunmamaktadır. Kişiler internet sitesi üzerinden herhangi bir form doldurarak programa katılamamaktadır. Kişilerin Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmak için birçok yolu tercih edebilmektedir.

Başvurular programın yetkili birimleri tarafından kısa sürede incelenerek kişilere yine kısa sürede dönüş yapılmakta ve kişiler programa telefon üzerinden veya doğrudan stüdyoya giderek katılabilmektedir.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’e katılmak için başvurabileceğiniz kanallar şunlardır.

  • Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Telefon Hattı ile programa başvurmak isteyen kişiler için aramaları gereken telefon numaraları 0 212 354 43 25 ve 0 212 354 43 26’dır.
  • Whatsapp Hattı ile programa başvurmak içinse 0 535 365 52 52 telefon numarasına mesaj atarak başvuruda bulunmak mümkündür.
  • [email protected] mail adresi üzerinden de kişiler başvuruda bulunabilmektedir.

Müge Anlı Başvuru Whatsapp

Müge Anlı başvuru Whatsapp hattı ile programa başvurmak mümkündür ve çok kolaydır. Kişiler, 0 535 365 52 52 numaralı Müge Anlı ile Tatlı Sert Whatsapp Hattı’na mesaj göndererek ardından yetkili bir kişi ile gerçekleştireceği görüşmenin ardından programa katılabilmektedir.

Whatsapp üzerinden kişilere çeşitli sorular sorulmakta ve bilgileri istenmektedir. Hali hazırda programda konuşulan bir olay için katılmak isteyen kişiler olay ile ilgili bildiklerini anlatarak programa telefon bağlantısı ile katılabilmektedir.

Doğrudan yaşanan bir olayın aydınlatılması içi katılmak isteyen kişiler ise Whatsapp üzerinden bir başvuru formu doldurarak ve yetkili birimle telefon üzerinden görüşerek başvuruda bulunabilmektedir.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Formu
Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Formu

Müge Anlı Başvuru Numarası

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmak isteyen kişiler, Müge Anlı başvuru numarası ile programa katılmak için kısa sürede görüşme sağlayabilmektedir. Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru Telefon Hattı gün içerisinde aranarak ulaşılabilmektedir.

Özellikle bir konuda programa canlı olarak bağlanmak isteyen kişiler, 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17 telefon numaralarını arayarak görüşme gerçekleştirebilmekte ve kısa bir sürede programa telefon yoluyla bağlanabilmektedir.

Ancak programa başvuru yapmak ve bir konunun işlenmesi ve aydınlatılması için programa bizzat katılmak isteyen kişiler, 0 212 354 43 25-0 212 354 43 26 başvuru hattı telefon numaralarını arayarak başvuru için görüşme yapabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Başarı Teşvik Programı Başvuru

Müge Anlı Başvuru Şartları

Müge Anlı başvuru şartları olup olmadığı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Programa katılmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Ayrıca programa davet edilebilmek için programda işlenebilecek bir durumun ve konunun olması gerekmektedir.

Genellikle basit olaylar için yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Ancak çözülemeyen cinayetler, yaşanan kaçırma olayları, aile arasında yaşanan olaylar gibi önemli durumlar yaşayan kişiler başvuru yaptıklarında başvuruları kabul edilebilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir