Volim Fiyatları – Güncel Volim Fiyatları Listesi 2024
 1. Anasayfa
 2. Bilgi
Trendlerdeki Yazı

Volim Fiyatları

0

Volim Fiyatları Nedir? Güncel Volim Fiyatları alkol sevenler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Volim kişisel damak tadına göre değişebilir. Bazı popüler tercihler arasında Karpuzlu, Çilekli ve aroma çeşitleri bulunmaktadır. Herkesin beğenisine göre farklı bir Volim çeşidi seçebilirsiniz. Alkol fiyatları, coğrafi konuma, markaya, alkol türüne ve satış noktasına bağlı olarak büyük ölçüde değişebilmektedir.

Volim Fiyatları

Volim yüksek alkol oranına sahip bir içki markasıdır ve çeşitli meyve aromaları vardır. Yüksek alkol oranı sayesinde sadece birkaç şişe tüketiminde bile sarhoş yapma etkisi bulunmaktadır. Peki, Volim Fiyatları Nedir? Güncel Volim Fiyatları ne kadar?

Volim Fiyatları - Güncel Volim Fiyatları Listesi
Volim Fiyatları – Güncel Volim Fiyatları Listesi

Volim Nedir?

Volim, yüksek alkol oranı ve çeşitli meyve aromaları ile tanınan bir içki markasıdır. Genellikle soda şişesine benzer bir görünüme sahiptir ve dışardan bakıldığında meyveli soda gibi görünebilir. Farklı meyve tatlarına sahip çeşitleri bulunur ve farklı damak zevklerine hitap eder. Volim çeşitleri Volim, çeşitli meyve aromaları ile satılmaktadır. Bazı popüler Volim çeşitleri şunlardır.

 1. Elmalı Volim
 2. Vişneli Volim
 3. Kavunlu Volim
 4. Limonlu Volim
 5. Karpuzlu Volim

Volim Alkol Oranı % Kaç

Volim, özellikle yüksek alkol oranı ile bilinen bir içkidir. Alkol oranı %14.4’tür. Yüksek alkol oranı ile kısa sürede sarhoş edebilmektedir. Bakanlık tarafından açıklanan listede Antalya’nın Serik ilçesinde üretim yapan Kırbıyık İçecek Dağıtım Pazarlama Turizm otel İnşaat Ticaret Sanayi A.H.’nin ürettiği bir içkidir.

Volim Fiyatları - Güncel Volim Fiyatları Listesi
Volim Fiyatları – Güncel Volim Fiyatları Listesi

Volim Fiyatları Ne Kadar?

Volim Fiyatları Nedir? Güncel Volim Fiyatları birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Volim Fiyatları 2024 yılına ait olarak zamlı olarak aşağıdaki gibi listelenmektedir.

 • 24 cl Volim 90 TL
 • 24 cl Volim Tutti Frutti (Enerji) 96 TL
 • 24 cl Limonlu Volim 96 TL
 • 24 cl Vişneli Volim 96 TL
 • 24 cl Yeşil Elmalı Volim 96 TL
 • 24 cl Mojitolu Volim 96 TL
 • 24 cl Karpuz-Çilekli Volim 96 TL
 • Sek On The Beach 96 TL
 • 24 cl Orman Meyveli Volim 96 TL
 • 24 cl Kavunlu Volim 96 TL
 • 24 cl Portakal Volim 96 TL
 • 24 cl Çilek Volim 96 TL
 • Shot Viski Cola 96 TL
 • Enerji içeceği aromalı Volim 96 TL
 • Blue Hawaii Aromonize 25 cl şarap bazlı içki 96 TL
 • 4 Volim Bira 96 TL
Volim Fiyatları - Güncel Volim Fiyatları Listesi
Volim Fiyatları – Güncel Volim Fiyatları Listesi

İlginizi Çekebilir: Migros Alkol Fiyatları

Kırbıyık Volim Fiyatı

Kırbıyık volim fiyatı, genel olarak tüm aromalarınsa sabittir. 2024 yılı güncel fiyat listesi şu şekildedir;

 1. Kokteyl Margarita 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 2. Kokteyl Mojito 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 3. Kokteyl Sek On The Beach 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 4. Bue Hawaii 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 5. Kokteyl Orman Meyveli 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 6. Kokteyl Cosmopolitan 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 7. Kokteyl Kavun 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 8. Harrley’s Irish Cream 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası
 9. Kokteyl Karpuz Çilek 100cl Volim Fiyat 220 Türk Lirası

1 Volim Kaç Litre?

1 Litre Volim Fiyatı 1 Litrelik bir şişe Volim 2024 yılında 220 Türk Lirası’dır. Volim, yüksek alkol oranına sahip bir içki olduğu için hızlı bir şekilde sarhoş edebilir. Alkol oranı %14.4 olduğundan, 2 şişeden sonra hızlı bir şekilde sarhoş olma ihtimali yüksektir.

Bu nedenle dikkatli tüketilmesi önemlidir ve kesinlikle araç kullanmadan önce içilmemelidir. Bir Volim içildiğinde, alkol oranı %14.4 olduğu için 1 şişe Volim yaklaşık olarak 2.4 promil alkole eşdeğerdir. Bu nedenle Volim içtikten sonra araç kullanmamak önemlidir. 1 Litre Volim fiyatı 2024 yılında 220 TL olarak güncellenmiştir. Tüm çeşitlerinde aynı fiyat uygulanmaktadır. Ayrıca 250 ml (14.4 volim) büyüklüğündeki ambalajı da 60 TL fiyatıyla satılmaktadır.

Volim Fiyatları - Güncel Volim Fiyatları Listesi
Volim Fiyatları – Güncel Volim Fiyatları Listesi

Volim Ne ile İçilir?

Volim, meyve aromalı bir içki olduğu için genellikle tek başına içilir. İsterseniz çerez veya cips gibi atıştırmalıklarla da tüketebilirsiniz. Her damak zevkine uygun meyve tatları bulunduğundan, tercihinize göre bir çeşit seçebilirsiniz. Volim yüksek alkol oranı ve çeşitli meyve aromaları ile tanınan bir içki markasıdır. Yüksek alkol içeriği nedeniyle dikkatli tüketilmelidir.  1 Litre Volim Alkol Oranı 1 Litrelik bir şişe Volim ‘in alkol oranı %14.4’tür. Bu da Volim ‘in oldukça yüksek bir alkol içeriğine sahip olduğu anlamına gelir.

Shot Kokteyl Fiyatları

1 Litre Volim fiyatı 2024 yılında 220 TL olarak güncellenmiştir. Tüm çeşitlerinde aynı fiyat uygulanmaktadır. 250 ml (14.4 volim) büyüklüğündeki ambalajı da 60 TL fiyatıyla satılmaktadır. Bu fiyatlar sürekli olarak değişkenlik gösterdiği için güncel bilgileri takip etmek önemlidir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir