Konuşanlar Bilet Fiyatı – Hasan Can Kaya Bilet Al 2023
 1. Anasayfa
 2. Bilgi
Trendlerdeki Yazı

Konuşanlar Bilet Fiyatı – Hasan Can Kaya Bilet Al 2023

0

Konuşanlar Bilet Fiyatı Ne Kadar? Exxen platformunda yayınlanan, Hasan Can Kaya tarafından sunulan ve çok sevilen “Konuşanlar” eğlence programına izleyici olarak katılmak isteyen kişiler, özellikle Konuşanlar bilet 2023 fiyat hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir.

Konuşanlar Bilet Fiyatı

Seyircilerle interaktif bir şekilde gerçekleştirilen bir stand-up gösterisi olan “Konuşanlar” pek çok kişinin katılmak istediği programların başında gelmektedir. Ancak bu programa katılabilmek için bilet almak gerekmektedir ve kişiler güncel bilet fiyatlarını merak etmektedir.

Hasan Can Kaya Bilet Fiyatları 2023

Hasan Can Kaya bilet 2023 yılında özellikle programın popülerliğini giderek arttırması nedeniyle bir miktar artış gösterse de hala kişilerin rahatlıkla bilet alıp katılabileceği seviyelerdedir. Hasan Can Kaya bilet fiyatları 2023 yılında gösteriden gösteriye farklılık gösterebilmektedir.

Özellikle gösteri için belirlenen bilet fiyatına göre fiyatlar 200 TL ile 350 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin Hasan Can Kaya’nın son gösterisi için bilet fiyatları şöyledir.

 • Kadın Bileti 300,00 ₺
 • Erkek Bileti 300,00 ₺
 • Çift Bileti 600,00 ₺

Kısacası kişi başı 300 TL’lik bir bilet fiyatıyla bu gösteriye bilet alınabilmektedir. Özellikle biletler her bölüm için çok kısa bir sürede tükendiği için bilet fiyatları kara borsada çok daha pahalı olabilmektedir. Bu nedenle de düzenli olarak gösteri programını ve biletleri kontrol etmek önemlidir.

Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” programı için biletler yalnızca Mobilet üzerinden alınabilmektedir. Kişiler, Mobilet web sitesi veya uygulaması üzerinden “Konuşanlar” programına bilet alabilmektedir. Fiyatlar gösteriye göre değişeceği için farklı gösterilerde farklı fiyatlar bulmak mümkündür.

Konuşanlar Bilet Fiyatı - Hasan Can Kaya Bilet
Konuşanlar Bilet Fiyatı – Hasan Can Kaya Bilet

Konuşanlar Bilet Al

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına katılmak isteyen kişilerin öncelikle 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Konuşanlar bilet al işlemi 18 yaşından küçükler tarafından yapılamamaktadır. Ayrıca biletler kişiye özel olduğu için biletler devredilememektedir.

Programda numarasız bir oturma düzeni bulunduğu için dilediğiniz yerden programı izleyebilmeniz adına erken saatlerde program alanına gelmeniz önemlidir. Hasan Can Kaya bilet al için Mobilet uygulaması veya web sitesi üzerinden işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Konuşanlar 2 bölümden oluşmakta ve program ortalama olarak toplamda 3.5-4 saat arasında sürmektedir.

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Konuşanlar bilet nasıl alınır? Sorusu, pek çok kişinin merak ettiği ve yanıt aradığı bir sorudur. Konuşanlar’a katılmak isteyen kişiler, bunun için nereden ve nasıl bilet satın alabileceklerini merak etmektedirler.

Öncelikle Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı için biletler yalnızca Mobilet üzerinden alınabilmektedir. Kişiler ister Mobilet web sitesi üzerinden ister Mobilet Mobil uygulaması üzerinden programa bilet alabilmektedir. Bilet almak için gereken adımlar ise sırasıyla şöyledir.

 • Mobilet web sitesine veya mobil uygulamasına hesabınızla giriş yapın. Eğer üye değilseniz üye olun.
 • Ardından sayfanın üst kısmında yer alan arama motoruna “Konuşanlar” yazın ve çıkan seçeneğe tıklayın.
 • Açılan sayfada yakın tarihte gerçekleştirilecek olan tüm Konuşanlar – Hasan Can Kaya programları görülecektir.
 • Katılmak istediğiniz programa tıklayın.
 • Açılan sayfada kadın, erkek ve çift bilet fiyatları görülecektir.
 • Ardından sayfanın sol kısmında bulunan “Bilet Satın Al” butonuna tıklayın.
 • Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurun ve daha sonra ödeme yönteminizi seçerek bilet satın alımını gerçekleştirin.

Tüm bu adımlar ile Konuşanlar programına kolayca ve hızlıca bilet alabilmek mümkündür. Kişiler biletlerini satın aldıktan sonra programın yapılacağı yere, kapı açılış ve başlama saatlerine dikkat ederek program günü ve saatinde bu gösteriye biletleriyle katılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Mavi Tik Emojisi Kopyalama☑️

v
Konuşanlar Bilet Fiyatı – Hasan Can Kaya Bilet

Konuşanlar Nedir?

Konuşanlar nedir? Sorusuna yanıt olarak; Konuşanlar ilk olarak Youtube’da yayın hayatına başlayan ve ardından çok kısa bir sürede yakaladığı popülerlik ile Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekerek Exxen’de yayınlanmaya başlayan interaktif bir stand-up gösterisidir.

Hasan Can Kaya’nın seyirciler ile sohbet ederek eğlenceli anlar ortaya çıkardığı programda ikinci bölümde ise seyirciler arasından seçilen kişilerin sahneye çıkarak konuklarla da birlikte çeşitli sorulara yanıtlar verdiği ve sonucunda eğlenceli bir ortamın oluştuğu olduğu keyifli bir programdır.

Özellikle Hasan Can Kaya’nın seyirciler ile konuştuğu dil ve yakalanan samimiyet ile hem programa katılanların hem de izleyicilerin çok eğlendiği bir program olan Konuşanlar, uzun bir süredir popüler bir şekilde devam etmekte ve Exxen platformunun en sevilen programları arasında yer almaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir