Esra Erol Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Telefon Numarası 2023
  1. Anasayfa
  2. Bilgi

Esra Erol Başvurusu

0

Esra Erol’un programına başvurmak isteyen kişiler, Esra Erol başvurusu nasıl yapılır? Başvuru formu ve telefon numarası hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Esra Erol’un programına başvurmak için programın resmi web sitesini ziyaret ederek başvuru formu ile programa başvurulabilmektedir.

Esra Erol Başvurusu Nasıl Yapılır?

Canlı yayına telefon ile bağlanmak isteyen veya yaşadığı bir olay için Esra Erol programına başvurmak ve katılmak isteyen kişiler programın telefon numaraları üzerinden de başvuruda bulunabilmektedir. Başvuru işlemi veya başvuru durumu hakkında sorular için de bu numaralar aranabilmektedir.

Esra Erol Başvuru Hattı

Esra Erol’da programına katılmak isteyen kişiler Esra Erol başvuru hattı telefon numarası olan 0212 975 25 25 numarası üzerinden telefonla başvuruda bulunabilmektedir. Esra Erol telefon numarası 2023 yılında güncel olarak böyledir.

Kişiler hem programa katılarak sorununun çözüme kavuşması adına programa başvurmak için hem de programda yaşanan bir olayda kişilerin problemleri hakkında bildiklerini anlatmak için 0212 975 25 25 üzerinden programa katılmak için başvuruda bulunabilmektedir.

Esra Erol Başvurusu
Esra Erol Başvurusu

Esra Erol Başvuru Formu

Esra Erol’a katılmak için başvuru formunu doldurarak programa katılmak mümkündür. Esra Erol başvuru formu programın web sitesi üzerinde yer almaktadır. Kişilerden bu formda kişisel bilgileri, iletişim bilgileri ve programa katılmak istedikleri olayı açıklamaları istenmektedir.

Başvuru formunda yer alan tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra formu göndermek için verilen talimatları takip etmek gerekmektedir. Başvurunun değerlendirilmesi için bir süre beklemek gerekmektedir.

Programa katılmak için yapılan başvurunun kabul edilip edilmediği veya başvurunun durumu hakkında forumda verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden programın yetkilileri tarafından kişiler aranmakta ve gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Esra Erol Başvuru Whatsapp

Esra Erol Başvuru Whatsapp Hattı da bulunmaktadır ve programa katılmak isteyen kişiler bu Whatsapp hattı üzerinden mesaj göndererek de başvuru yapabilmektedir. Esra Erol’da programına mağdur olarak katılmak ve bir olayı veya kişiyi ihbar etmek isteyen kişiler bu hattı kullanabilmektedir.

Yaşadıkları olay ile ilgili detaylı bir açıklama yaparak veya yaşadıkları olayı fotoğraf veya video olarak göndererek ihbarda bulunabilmektedir. Esra Erol WhatsApp İhbar Hattı telefon numarası 0545 746 25 25’dir ve bu numara üzerinden gönderilen mesajlar ile ihbarda bulunmak ve başvuru yapmak mümkündür.

Esra Erol Yardım Başvurusu

Esra Erol’a maddi durumu kötü olan ve çaresiz kalan pek çok kişi katılmaktadır. Programa katılan kişilerin yaşadığı olayları hafifletebilmek adına maddi bir destekte bulunmak isteyen kişiler veya Esra Erol programı aracılığıyla bir yardımda bulunmak isteyen kişiler, telefon numarası üzerinden Esra Erol yardım başvurusu yapabilmektedir.

0212 975 25 25 telefon numarasını arayan kişiler, programa katılarak bir yardımda bulunmak için başvuru yapabilmektedir. Kişilerin programa katılan bir kişi veya aile için yardım etmek istediğini belirtmesi halinde çeşitli kişisel bilgilerini ve etmek istediği yardımı belirterek başvuruda bulunabilmektedir.

Yapılan bu başvuru program yetkili birimi tarafından incelenmekte ve ardından kişiler isterse telefon bağlantısı yoluyla bizzat bu yardımı duyurarak veya Esra Erol’a iletilecek bu yardımı sunucunun bahsetmesiyle yardımda bulunabilmektedir.

Esra Erol pek çok durumu yetersiz olan aileye, çeşitli hastalara ve mağdurlara yardım etmektedir ve kişiler de bu hayra vesile olabilmek ve bir insanı sevindirebilmek için program aracılığıyla yardım edebilmektedir. Ayrıca tekerlekli sandalye gibi yardımlar da programda kabul edilmektedir.

Esra Erol Başvurusu
Esra Erol Başvurusu

İlginizi Çekebilir: Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Başvuru

Esra Erol Seyirci Ücreti Ne Kadar?

Esra Erol programına seyirci olarak katılmak isteyen de pek çok kişi bulunmaktadır. Özellikle stüdyoda canlı yayını izlemek isteyen pek çok izleyici programa seyirci olarak nasıl katılabileceğini merak etmektedir.

Genellikle pek çok kişi yayın saati stüdyoya giderek bir dizi güvenlik kontrolünün ardından programa seyirci olarak katılabilmektedir. Ancak Türkiye’nin en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından biri olan Esra Erol’a seyirci olarak katılmak için başvuruda bulunabileceğiniz kanallar da bulunmaktadır.

Esra Erol’da programına seyirci olarak katılmak isteyen kişiler, seyirci koordinatörü ile iletişime geçerek çekimlere katılabilmekte ve Zeycan Özgüç seyirci koordinatörü ile İnstagram adresi üzerinden DM yoluyla iletişime geçerek seyirci olarak katılma isteğini belirtebilmek mümkündür.

Kişiler, sabah 10 ile 15 arası, akşam ise 9 ile 10 arası bu isim ile İnstagram adresi üzerinden iletişime geçerek seyirci başvurusunda bulunabilmektedir. Bir diğer merak edilen konu ise Esra Erol seyirci ücreti ne kadar? Olmaktadır.

Ancak Esra Erol’a seyirci olarak katılanlara herhangi bir ücret ödenmemektedir. Çünkü programa izleyici aranmamakta ve bu nedenle de kişiler isteyerek seyirci olarak katılabilmektedir.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir