Çiğköfte Bayilik Fiyatları Nedir? 2023
  1. Anasayfa
  2. Bilgi

Çiğköfte Bayilik Fiyatları Nedir? 2023

0

Çiğköfte bayilik fiyatları nedir? Sorusu, özellikle girişimciler ve yatırımcılar tarafından en çok merak edilen sorulardan biridir. Çiğköfte, Türkiye’nin geleneksel lezzetlerinden biri olarak son yıllarda büyük bir popülarite kazanmıştır ve günümüzde bir çok önemli çiğköfte markası bulunmaktadır.

Çiğköfte Bayilik Fiyatları Nedir? 2023-2024

Çiğköfte bayiliği, bir çiğköfte zincirinin başka işletmecilere lisans vererek kendi işletmelerini açmalarına olanak tanıyan bir iş modelidir. Bayilik sistemi, işletme sahiplerine markanın adını, ürünlerini, işletme konseptini ve genellikle işletme yönetimi konusunda destek sağlamaktadır.

Aynı zamanda bayilere markanın tescilli reçetesini kullanma hakkı vermektedir. Çiğköfte bayilikleri girişimciler için oldukça kazançlı bir yatırım olarak görülmektedir ve çiğköfte bayilik fiyatları 2023 yılında sıkça araştırılmaktadır.

Ancak çiğköfte bayilik fiyatlarını etkileyen pek çok farklı önemli husus bulunmaktadır. Bir çiğköfte markasının bayisi olmak isteyen kişiler için bayilik fiyatları markanın itibarı, ürün kalitesi, bölgenin coğrafi konumu ve diğer birçok faktöre bağlı olarak değişebilmektedir.

Çiğköfte bayilik maliyetini etkileyen faktörler şunlardır.

  • Çiğköfte bayiliği almak için ödemeniz gereken başlangıç ücreti olan lisans bedeli, markanın değerine ve tanınmışlığına bağlı olarak değişmektedir.
  • İşletme yerini kiralama, dekorasyon, ekipman alımı gibi açılış maliyetleri bayilik maliyetini artırabilmektedir.
  • Çoğu bayilik sistemi aylık veya yıllık satış gelirinizin bir yüzdesini bayiye geri ödeme olarak talep etmektedir.
  • Bayilik veren markanın malzeme tedariki için özel anlaşmaları varsa bu da maliyeti etkileyebilmektedir.
  • Marka tarafından talep edilen reklam ve pazarlama katkıları da etkili olmaktadır.

Komagene Çiğköfte Bayilik Fiyatları

Komagene, Türkiye’nin en çok tanından lider çiğköfte markalarından biridir ve bu nedenle çiğköfte bayiliği almak isteyen yatırımcıların da ilk tercihlerinden biridir. Komagene ayrıca düşük yatırım maliyetleri ve yüksek kar oranları nedeniyle de en çok franchise talebi alan markalardan biridir.

Özellikle franchise olmak isteyen yatırımcılardan herhangi bir isim hakkı bedeli ve Royality fee almadan yatırım fırsatı sunmasıyla da dikkat çeken Komagene’nin bayilik fiyatları oldukça merak edilmektedir.

Komagene Çiğköfte bayilik fiyatları, bayiliğin bulunduğu şehre ve konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Yapılacak olan anlaşmalara göre de Komagene bayiliği satın almak isteyen yatırımların 80.000 TL ile 95.000 TL arasında bir bütçeye sahip olması gerekmektedir.

Ancak net bir bayilik fiyatı için kişilerin Komagene ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları
Komagene Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları

Adıyaman Çiğköfte Bayilik Fiyatı

Adıyaman Çiğköfte bayilik fiyatı da yatırımcı ve girişimciler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bayilik almak isteyen kişilerden Adıyaman Çiğköfte herhangi bir franchise bedeli talep etmemektedir. Bayilik sözleşmesinin içinde herhangi bir anlaşma bedeli bulunmamaktadır.

Ancak Adıyaman Çiğköfte bayiliği için kişilerin yine de bir miktar yatırım bedeli ödemesi gerekmektedir. Ödenmesi gereken bedel ise tercih edilecek bayilik tipine, bayiliğin açılacağı ile ve konuma, tercih edilen franchise modeline ve dükkan m2’sine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Önemli bu faktörler dikkate alındığında Adıyaman Çiğköfte bayilik fiyatı 50.000 TL ile 100.000 TL arasında olmaktadır. Ücretin içerisinde marka tarafından bayilik için talep edilen çeşitli kalemlerin giderleri yer almakta ve bu istek ve ihtiyaçlar da ortalama bu fiyatlarla bayi açılabilmesini sağlamaktadır.

Adıyaman Çiğköfte Bayilik Fiyatı
Adıyaman Çiğköfte Bayilik Fiyatı

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Fiyatları

Ziyafet Çiğköfte bayiliği almak isteyen kişilerin bayilik için ödemeleri gereken toplam ücret, dükkanın m2’sine göre değişiklik göstermektedir. Ziyafet Çiğköfte bayisi olabilmek için en az 15 m2’lik bir dükkana sahip olunması gerekmektedir.

15- 30 m2 arasındaki bir bayi için tüm dekorasyon ve gerekli ekipmanlar dahil Ziyafet Çiğköfte bayilik fiyatları 15.000 TL ile 30.000 TL arasında olmaktadır. Marka, kişilerle 1 yıllık bir anlaşma imzalamakta ve bayiliğin iyi iş yapması durumunda karşılıklı olarak sözleşme 1 yıl daha uzatılabilmektedir.

Bayilik fiyatlarında bayinin hangi ilde nereye açılacağı da önem arz etmektedir. Özellikle işlek bir bölgede veya bir AVM’de bayilik açmak genellikle daha maliyetli olmaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Fiyatları
Ziyafet Çiğköfte Bayilik Fiyatları

Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları

Oses Çiğköfte de ülkemizde en önde gelen çiğköfte markalarından biridir. Oses Çiğköfte bayilik fiyatları da bu tanınan ve popüler markanın bir bayisini açmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir.

Diğer markalar gibi Oses Çiğ Köfte’nin bayilik fiyatları da çeşitli hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak Oses bayiliği almanın maliyeti 15.000 TL ila 20.000 TL arasında değişmektedir.

Oses Çiğ Köfte, bayilik için aylık-yıllık kar ve franchise bedeli talep etmemektedir. Yatırımcılar ortalama 8-10 ay içerisinde yatırımlarını amorti edebilmekte ve aylık cirosu ortalama 50.000 TL ve daha yüksek olabilmektedir.

oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları
oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir