Canavar Avcısı
 1. Anasayfa
 2. Bilgi

Canavar Avcısı

0

Canavar Avcısı konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken 2. si de çıkan Netflix’den izleyebileceğiniz Macera ve Fantastik türünde filmdir.

Canavar Avcısı Filmi

Eşsiz bir fantastik film olan (Monster Hunter) Canavar Avcısı filmi konusu ve oyuncuları filmi izlemek isteyenler için izlemeden önce birçok ön bilgi veriyor.

Japon video serisinden bir uyarlama olan seçkin askerlerin güçlü canavarlara karşı nasıl mücadele ettiklerini gösteren ve eve geri dönmek için hangi yolları aradıklarına şahit olacaksınız.

Canavar Avcısı Film Konusu

Canavar Avcısı Film Konusu

Canavar Avcısı film konusu; bir çok farklı yaratıklarla birlikte yaşayan insanları kurtarmak için gelen savaşcının aksiyon dolu anlarını konu almaktadır.

Yüzbaşı Artemis ve onun seçkin askeri birliği daha önce hiç görmedikleri devasa canavarlar ile karşılaşır ve izleyenleri yeni bir Dünya’ya taşır. Onlar burada tehlikeli ve güçlü canavarlarla karşı kaldıklarında onlara en gaddar şekilde karşılık vereceklerdir.

Yüzbaşı Artemis ve onun birimleri ansız bir kum fırtınasına yakalanır. Burada askerler şaşkın şekilde bilinmedik korkunç bir çevreyi keşfederler.

Birimlerin inanılmaz becerileri onları yaratıklardan bir adım öne taşıyarak hayatta kalmalarını sağlar. Bu güçlü ekip yaratıklarla savaşırken güçlü ve gizemli bir avcı ile karşılaşır.

Artemis, onun Ron Perlman liderliğinde bir ekibin parçası olduğunu onu izlediğinde anlar. Devasa güce sahip yaratıklar ile başa çıkmak için hesaplaşma gününün geldiğini ikisi de bilirler. O gün ve o güne kadar tüm güçlerini bir araya getirerek gizli savaşçı ile birlikte düşmanlara karşı farklı yeteneklerini birleştirirler.

Canavar Avcısı Film Oyuncuları

Canavar Avcısı Film Oyuncuları

Filmin başrollerinde Milla Jovovich, Tony Jaa ve Ron Perlman yer almaktadır. Canavar avcısı filmi oyuncularının tamamının derin geçmişe sahiptir. Gelin şimdi onların geçmiş ve şimdiki hayatlarından bahsedelim.

Canavar Avcısı Oyuncuları

 • Milla Jovovich, 17 Aralık 1975 tarihinde Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Dünya’ya geldi. 1 çocuğa sahip olan Ukraynalı asıllı güzel oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda Amerikalı model ve tasarımcıdır. Kariyerine model olarak başlayan Jovovich, daha sonra sinema kariyerine geçiş yapmıştır. İlk oynadığı film Chaplin isimli komedi gerilim filmidir. Babası bir medikal doktorudur. Oyuncunun babası ve annesi Ukrayna’da tanışmıştır.
 • Tony Jaa, 5 Şubat 1976 yılında Taylan’ın Surin ilinde dövüş sanatları aktörlüğü ile birlikte farklı alan olan yönetmenlik yapmıştır. Profesyonel olarak oynadığı bilinen ilk filmi “Plook mun kuen ma kah” isimli filmdir. Dört kardeşten üçüncüsü olarak Dünya’ya gelen Jaa küçüklüğünü filler ile geçirmiştir. Onun ebeveynleri fil çobanıydı, hiçbir çocuğun hayat hikayesine benzemeyecek bir çocukluğa sahipti. Bu yüzden tamamıyla huzursuz ve hiperaktif bir çocuktu.
 • Ron Perlman, aslında bir seslendirme sanatçısı olan Perlman, 13 Nisan 1950 tarihinde ABD’de doğdu. Daha önceden en iyi drama dalında altın küre ödülüne layık görüldü. Şuanda 73 yaşında olan oyuncu Hellboy filminde oynadığı sırada 58 yaşındaydı ve o en yaşlı süper kahraman olarak kayıtlara geçti. Onun ilk filmi 1981 yılında yayınlanan “Ateş Savaşı” isimli macera fantastik filmidir.

Canavar Avcısı Filmi Merak Edilenler

Canavar Avcısı Filmi Merak Edilenler

Oyundan uyarlanan bu film 1 saat 43 dakika boyunca seyirciye aksiyon, macera ve fantastik yapıda kurgulanarak nefes kesen anlar için yaratılmıştır.

Canavar avcısı filmi merak edilenler konusu çok fazladır bu konuya sizlere çok fazla sıkmadan kısaca anlatacağız. Asıl ismi “Monster Hunter” filmin yönetmenliği ve senaristliği 58 yaşındaki İngiliz Paul W.S Anderson’a aittir.

 • Tür: Aksiyon, Macera ve Fantastik
 • Süre: 1 saat 43 dakika
 • Ülke: Çin, Almanya, Japonya, İngiltere
 • Orijinal İsmi: (Monster Hunter)
 • Türkçe İsmi: Canavar Avcısı
 • Platform: Netflix, Amazon Prime Video
 • IMDB: 5.2
 • Gişe Hasılatı: 60 Milyon Dolar
 • Prodüksiyon: Capcom Şirketi Constantin Film, İmpact Resim
 • Yayınlanma Tarihi: 18 Aralık 2020
 • Ödüller: 2 Ödül

Canavar avcısı kaç yaş üstü?

5 yaş üstü

Canavar avcısı 2 Çıktı mı?

Henüz kesinleşen bir haber yok.

Canavar avcısı Türkçe Dublaj nasıl izlerim?

Netflix üzerinden Canavar filmini Türkçe Dublaj ve altyazılı izleyebilirsiniz.


Bu yazımızda sizlere Milla Jovovich’in izlenme rekorları kıran Canavar Avcısı Film konusu, oyuncuları ve bir çok detayı vermeye çalıştık. Filmi daha önce izlediyseniz yorumlarda görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Netflix Kaynak: https://www.netflix.com/title/80987626

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir