Altur Şoför Maaşları Ne Kadar? 2023
 1. Anasayfa
 2. Bilgi

Altur Şoför Maaşları Ne Kadar? 2023

0

Altur şoför maaşları ne kadar? Mesleğine şoför olarak yön vermek isteyen maaşların ne seviyede olduğunu da merak edebilmektedir.

Altur Şoför Maaşları Ne Kadar?

Altur Turizm için bu soruyu merak ediyorsanız bu yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Altur Şoför Maaşları

Altur şoför maaşları ne kadar? Altur Turizm’de şoför maaşları özellikle burada çalışmak isteyen şoför adayları tarafından sorulan, merak edilen bir konudur. Genel anlamda şoförlerde maaşlar şöyledir:

 • En düşük şoför aylık şoför maaşı: 11.400 TL
 • Ortalama şoför aylık maaşı: 13.750 TL
 • En yüksek şoför aylık maaşı: 27.800 TL

Ancak servis şoförü maaşı 2023 gibi konuların değişebileceği unutulmamalıdır.

Altur Şoför Maaşları Ne Kadar
Altur Şoför Maaşları Ne Kadar

Altur İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Altur şoför maaşları ne kadar sorusu kadar bilmeniz gereken konulardan biri de iş başvurusunun nasıl olduğudur. Bunun için bir yöntem ilan sitelerini kontrol etmedir. Firma yenibiris.com ya da Kariyer.net gibi iş ilanı & iş başvuru sitelerinde ilanlar yayınlayabilir.

Firma ihtiyacına göre alımlar yaptığı için düzenli bir şekilde kontrol etmek gerekir. İlanlar yayınlandığı zaman da son başvuru günü olduğu unutulmamalı, hemen müracaatlar gerçekleştirilmelidir.  Ardından firma uygun gördüğü adayları yazılı ya da sözlü sınavlar için çağırabilir.

Ayrıca Altur iş başvurusu için kendi sitesini de kullanabilirsiniz. https://www.alturturizm.com.tr/tr/is-basvuru-formu adresine girerseniz başvuru formunu görebilir, inceleyebilir ve doldurabilirsiniz. Burada şu gibi alanlar yer almaktadır:

 • Adı ve soyadı
 • Telefon
 • İletişim adresi
 • Doğum yeri
 • Doğum tarihi
 • Şehir
 • Cinsiyet
 • Ehliyet var mı
 • Sınıfı
 • Seyahat engeli var mı

Ek olarak farklı doldurulması gereken alanlar da yer almaktadır. Tümü eksiksiz ve doğru olarak doldurulmalıdır. Bireyler bu iki alım yönteminden herhangi birini tercih edebilir.

Altur Şoför Şartları

Altur şoför alımı bu firmada şoförlük mesleğine icra etmek isteyen kişiler tarafından sık sık merak edilen, incelenen konulardan biridir. Başvurular yukarıda belirttiğimiz gibi kolay bir şekilde yapılabilir; ancak her meslekte bir takım işe alım şartları olduğu unutulmamalıdır.

Altur Turizm’de şoför olmak için doğal olarak ehliyetin gerekli olduğu hatırlanmalıdır. Bunun dışında firma ihtiyacına göre farklı şartlar da koyabilir. Bunlar tecrübeli/tecrübesiz dahil pek çok detayı içermektedir.

Şartlar ilanlar içerisinde yer aldığı için bunlara bakmalı, yerine getiriyorsanız başvuru yapılmalıdır.

Altur Şoför Maaşları Ne Kadar
Altur Şoför Maaşları Ne Kadar

Altur’da Şoför Nasıl Olunur?

Altur’da şoför olmak istiyorsanız ister kendi sitesi üzerinden başvurabilir isterseniz kariyer sitelerini kontrol edebilirsiniz. Kendi sitesi üzerinde bulunan başvuru formu istenen zaman doldurulabilir.

Altur Şoför Alım Şartları Neler?

Altur şoför alımı koşulları ilan ile beraber yayınlanır. Dolayısıyla kişilerin bunu kontrol etmesi, uyum gösteriyorsa müracaat etmesi gereklidir. Ancak şoför alınacağı göz önünde bulundurulduğunda onlardan bir tanesinin ehliyete sahip olma olduğu söylenebilir.

İlginizi Çekebilir: Özel Güvenlik Maaşları

Altur Şoför Alımları Oluyor Mu?

Her firma gibi Altur Turizm de zaman zaman, ihtiyaçlarına göre farklı mesleklere göre alımlar yapabilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir